سمینار بسیار زیبای مزاج شناسی |1977760

مطالب دیگر:
گزارش کارآموزی احداث واحدهای مسکونیگزارش کارآموزی اجراي يك پروژه ساختمانيگزارش کارآموزی شرکت معدنیگزارش کارآموزی نحوه پرداخت انواع وام به پرسنلدانلود گزارش کارآموزی شركت مهندسي باني سازگزارش کارآموزی اداره امور مالیاتی داراییگزارش کارآموزی رشته کامپیوتردانلود گزارش کارآموزی داروسازي اسوهدانلود گزارش کارآموزی در شرکت بخار صنعتگزارش كارآموزي در شركت برقدانلود گزارش کارآموزی نيروگاه گازيدانلود گزارش کارآموزی در گروه خودرو سازي بهمنکارآموزی فرش محتشمگزارش کارآموزی طراحي و چاپ ديجيتال مولتي مدياگزارش کارآموزی در شرکت قالبسازی فیکسکارآموزی سیستم های توزیع الکتریکیدانلود گزارش کارآموزی تشخيص مفاهيم گفتاريآموزش دوخت و برش لباس عروسكارآموزي در نمايندگي ايران خودرو - تعمير كامل اتومبيلگزارش کارآموزی در شرکت ایسان تهویه

در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با با شماره آیدی محصول 1977760| xaj سمینار بسیار زیبای مزاج شناسی
کلمات کلیدی فایل: سمینار , مزاج , بلغمی , صفراوی , تحقیق

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

معرفی محصول

این پاورپوینت بسار زیبا که از 59 اسلاید تشکیل شده، هر آنچه که باید درباره مزاج شناسی بدانیم را با بهره گیری از منابع معتبری از جمله قانون ابوعلی سینا بیان می کند. این پاورپوینت در واقع اصول پایه و اولیه طب سنتی را با بهره گیری از طراحی بی نظیر و تصاویر زیبا در اختیار شما قرار می دهد و امکان ارائه یک سمینار بی نظیر را فراهم می کند.

فهرست عناوین :

آشنایی با انواع مزاج ها ( مزاج سالهای عمر ، فصول مختلف سال ،جنسیت و چاقی و لاغری ، پندارها ) - شنایی با انواع اخلاط
- شناسایی با مزاج های جهارگانه - آشنایی با مزاج بیماری های مختلف از قبیل بیماری های گوارشی ، کبدی ، قلبی-عروقی ، عصبی ، مفصلی و ...

قسمتی از مطالب :

عمر بر چهار بخش است

دوران طفولیت : تولد تا 15 سالگی زمان پرورش پیدا کردن و رشد و بالیدن . (مزاج گرم و تر)

دوران جوانی : از 15 تا 30 سالگي و 35 سالگي و بعضي از افراد تا 40 سالگي. در اين زمان رشد و باليدن پایان مي­پذيرد. (مزاج گرم و خشک تا معتدل)

دوران کهولت : از 40 تا 60 سالگی کاهش گرمی و بروز سردی (مزاج سرد و خشک)

دوره پیری: از 60 سالگی تا 120 سالگی کاهش گرمی وافزایش سردی دوره سستی قدرتها (مزاج سرد و تر)

برخی از منابع مورد استفاده :

قانون شیخ الرئیس ابو علی سینا

سلسله مباحث مزاج شناسی استاد حسین خیر اندیش

ذخیره خوارزمشاهی سید اسماعیل جرجانی

چرا باید این محصول را خرید :

استفاده از منابع معتبر، جامع و کامل بودن ، تصاویرو قالب زیبای پاورپوینت همراه با هزینه ناچیز آن کیفیت این محصول را چندین برابر کرده است و خیال شمار را از بابت ارائه یک سمینار بی نظیر راحت می کند.


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود
سمینار , مزاج , بلغمی , صفراوی , تحقیق